Periodinė techninė priežiūra

Periodinė techninė priežiūra2020-01-03T06:55:16-02:00


• Keičiame tepalo, oro, kuro, salono filtrus;
• Keičiame stabdžių, aušinimo, vairo stiprintuvo skysčius;
• Atliekame techninę periodinę priežiūra pagal gamintojo nurodymus;
• Montuojame ir balansuojame ratus;
• Reguliuojame žibintus.

Paslaugų kainoraštis

 Remonto darbų ar paslaugų pavadinimas Kaina
Tepalo filtro keitimas
10-25 EUR
Oro filtro keitimas
5-25 EUR
Salono filtro keitimas
5-25 EUR
Kuro filtro keitimas
10-25 EUR
Aušinimo skysčio keitimas
15-50 EUR
Stabdžių skysčio keitimas
20-60 EUR
Padangų montavimas ir balansavimas
nuo 18 EUR
Žibintų reguliavimas
10-20EUR

Atsiliepimai

Savo srities profesionalai, identifikuotos klaidos, pasiūlyti optimalus ir maximalus variantai remontui , atsižvelgta į remonto ir detalių kainas. Smagu kai žinai kas kur barška ir ką su tuo daryti. Nes tas nežinomybės jausmas kartais labai nemalonus
Rekomenduoju

Marius

Puikiai atliktas darbas ir mandagus kolektyvas. Labai patogu, kad galėjau atsiskaityti kortele. Jau tvarkiau kelis kartus automobilį. Prieš darbus buvau informuota, kiek kainuos remontas. Ir kaina nepasikeitė! Taip, kad rekomenduoju.

Eglė

Itin kompetetingi specialistai ir kainos santykis adekvatus. Asmenys, kurie žiūrit atsiliepimus, galit nedvejoti ir kreiptis į šią firmą, ši firma ras išeitį iš jums iškilusios problemos. Ačiū direktoriui už nuoširdumą

Milda

darbai atlikti labai kokybiskai, jau nebe pirma, ir ne antra kart tvarkau, ir kelinta masina. visad paskambina patys, pakonsultuoja, pasako ka reikia tvarkyti. o labiausia dziugina nuolaidos. dekingas uz operatyvuma, ir atliktus darbus. spaudziu desine.

Ramūnas

Puikus aptarnavimas, darbus atlieka per pazadeta termina arba greiciau � rekomenduoju!

Roberta Beniušienė

Šito serviso klientas esu nemažai metų, visada sutvarko be priekaištų, kaip priklauso

Juozapas Liaugaudas

Labai profesionalus ir kokybiškas aptarnavimas, mandagus personalas! Džiaugiuosi už pasiūlytą optimaliausią remonto variantą ir greitai atliktus darbus
Tikrai visiems rekomenduoju!

Ieva Arulytė

Šį servisiuką atradau per rekomendaciją, tai rekomenduoju ir Jums. Maloniai nustebino tiek aptarnavimas, tiek kainos ir kokybės santykis.

Mantas Greičius

Per viena darbo diena ir surado, ir pasalino gedima, tik geriausi atsiliepimai!

Gintare Marius

Dėkoju Remonto dirbtuvėms 4.2 už operatyvią pagalbą kelyje!Evaldas

Evaldas Andrijūnas

Pabuvus 4.2 servise mnao B4 1.9TDi vėl atgijo. Atrodo kitas automobilis. Tik geriausi atsiliepimai

Ačiū 4.2 servisui už malonų priėmimą bei puikiai atliktus darbus. Taip pat jų, fainai kolegei, už skanią kavą ir šiltą bendravimą. P.S. va taip visi ir turėtų dirbti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar „gesinate“ (išjungiate) įspėjamąsias lemputes ?2019-05-15T08:34:28-02:00

Šios lemputės skirtos informuoti vairuotoją apie atsiradusį gedimą, mes galime nustatyti ir pašalinti gedimą. Kol gedimas nebus pašalintas, tol lemputė švies. Gedimas gali būti ne nuolatinis, pvz: blogas sujungimas atsiranda drėgnam orui, tad tam kartui ištrynus klaidą įspėjamoji lemputė užges, bet greitu metu viskas pasikartos. Lempučių „apgavikų“ nestatome.

Kiek man kainuos remontas?2019-05-15T08:34:14-02:00

Remonto paslaugų kaina tiesiogiai priklauso nuo Jūsų automobilio modelio ir jo specifikacijų, todėl norėdami sužinoti tikslias remonto kainas drąsiai skambinkite telefonu 8 644 60444 arba rašykite laiškus el.paštu info@remontocentras.lt. Su savimi turėkite automobilio techninį pasą, kad galėtumėte nurodyti reikalingus duomenis.

Kiek laiko užtruks remontas?2019-10-07T07:18:51-02:00

Remonto laikas skirtingiems automobiliams yra skirtingas. Tam, kad diagnozuoti automobilio problemą ir gedimus, siūlome automobilio apžiūrą, kuri trunka apie 20-30min. Po šios apžiūros galime tiksliau pasakyti, kiek gali užtrukti numatyto gedimo šalinimas, jei neiškils papildomų trikdžių ir neišryškės kiti gedimai remontuojant nustatytuosius. Tokiu atveju skambiname klientui, informuojame apie esamą situaciją, kartu padedame priimti tolimesnį sprendimą.

Ar galėsiu palikti mašiną servise iš anksto?2019-05-15T08:34:52-02:00

Turime erdvią automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje galite palikti automobilius iš anksto susitarę dėl remonto ir automobilio laikymo.

Kokią garantiją gausiu už remontą ir dalis?2019-10-07T07:21:38-02:00

Darbai atliekami pagal standartą LST 1438:2005. Techninės priežiūros ir remonto darbų garantijos laikas – 6 mėn. nuo darbų atlikimo datos. Garantija galioja, jei užsakovas laikosi visų automobilio eksploatavimo instrukcijose nurodytų reikalavimų. Esant garantiniam laikui atsiradę trūkumai ir defektai pašalinami per 3 dienas nuo automobilio pristatymo į mūsų dirbtuves. Garantija praranda galiojimą, jei užsakovas pastebėjęs automobilio defektą garantinio laikotarpio metu, neinformavo mūsų serviso apie automobilio gedimą ir jį pašalino kitame servise be mūsų serviso raštiško sutikimo. Naudotoms detalėms garantija netaikoma.

Ar remontuojate tik Audi ir VW?2019-05-15T08:36:08-02:00

Remontuojame ir kitus automobilius, tačiau specializuojamės Audi, VW, Seat, Škoda automobilių remonte, turime jam skirtus specialius įrankius ir įrangą, todėl garantuojame kokybę ir profesionalumą.

Ar atliekate automobilio apžiūrą prieš pirkimą?2019-05-15T08:37:15-02:00

Žinoma. Tokią apžiūrą ne tik atliekame, bet ir primygtinai rekomenduojame. Atlikę apžiūrą pateikiame ataskaitą ir atrastų gedimų sąrašą. Klientams pageidaujant sudarome ir preliminarią sąmatą. Pagal Jūsų automobilio ridą pateikiame artimiausių aptarnavimo darbų sąrašą ir kainą.

Naujienos, pasiūlymai, akcijos…

    Reikia pagalbos? Susisiek su mumis