Automobilių gamyba ir tobulinimas yra nuolatinė konkurencija norint pritraukti vartotojus. Tai paskatino sukurti tikrai originalių dalykų. Praustuvė automobilyje ? O kodėl ne ?

Vokiečių inžinierius Engelbert Zaschka galvojo, jog ateityje pritrūksime stovėjimo vietų, tad 1929 metais, visuomenei pristatė automobilį, kuris susilanksto ir be vargo gali būti nunešamas namo. Gal ir neblogai būtų…

Sulankstomas automobilis

 

1939 metais Berlyno autosalone buvo pristatytas „Horch 930 S“, kuris buvo unikalus dėl vieno aksesuaro, slypėjusio dešiniame automobilio sparne. Priėję prie automobilio ir atidarę specialią angą, išvystumėte… vandens maišytuvą ir jeigu galima taip pasakyti – itin kompaktišką vonelę. Šis neįprastas priedas į automobilį buvo sumontuotas tam, jog vairuotojas pakeitęs prakiurusią padangą ar atlikęs kitus darbus prie automobilio, vėliau galėtų nusiplauti rankas.

Horch 930 S

1960 metais John Rich sukūrė unikalų bamperį su vandens balioniu. Mintis gal buvo visai ir nebloga nedideliems eismo įvykiams.  Vandens balionas buvo įmontuotas priekiniame bamperyje. Automobiliui atsitrenkus, balionas sprogdavo (sumažinęs smūgio jėgą) ir vanduo pasipildavo ant žemės. Tačiau vandens „bombos” ilgai neklestėjo, nes po avarijos remonto kaina kartais siekdavo net 1100 JAV dolerių.

Bamperis su vandens balionu

1960 metais Goodyear pristatė šviečiančias padangas, kurios buvo pagamintos iš specialaus pusiau permatomo sintetinio kaučiuko , o ratlankiuose buvo įmontuotos lemputės. Padangos taip pat buvo galimos kelių spalvų. Nepaisant šaunios išvaizdos, idėjos gamint buvo atsisakyta.

Goodyear šviečiančios padangos

1955 metais pagal Joseph Maschuch užsakymą buvo pagamintas Rolls-Royce  automobilis su tualetu ant galinės sėdynės. Joseph Maschuch sakė, kad tai skirta šampanui šaldyt. Bet ar tikrai?

Rolls-Royce

1981 metais Honda pristatė išradingą sprendimą žmonėms, kuriems svarbu kompaktiškumas ir patogumas -Motocompo eletrinį motorolerį, kuris puikiausiai tilpo į Honda City automobilio bagažinę.

Honda City ir Motocompo

Kai kuriuose VW Beetle automobiliuose yra įmontuota vazelė gėlėms. Vieni vairuotojai tai naudoja kaip ir numatyta-demonstruoja originalias gėlių puokšteles, o kiti – kaip rašiklio laikiklį.

VW Beetle

Ypatingai prabangių automobilių gamintoja „Bentley“ ir bendrovė „Mulliner“ pagamino svajonių modelį užkietėjusiems žvejams, tiesa, turintiems ir nemenką piniginę. Patobulintame visureigyje „Bentayga“ sumontuotas specialus rinkinys žvejams. Aksesuaras pavadintas „Fly Fishing“ – taip pat, kaip viena žvejybos rūšis. Komplekte yra speciali dėžė su dėklais jaukui ir kitiems žvejybos
reikmenims, keturi odiniai dėklai meškerėms, kurios tvirtinamos prie lentynėlės bagažinėje. Yra ir dvi įmautės tinklams, tvirtinamos prie bagažinės sienelės. Kartu su rinkiniu parduodama medinė dėžė džiovinti guminiams batams, bagažinės lentyna su neperšlampama danga, elektrinis oro džiovintuvas.

Benltey Bentayga